Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Porcelán bíle glazovaný, prostřihovaný, s modrým ornamentem při okrajích, kruhová, se dvěma splétanými uchy, průměr 25 cm, zespodu značeno modře podglazurně spolu s trojčíslím datování."